• Home
  • Dlaczego strony www?

Dlaczego strony www?

To, że nasze życie zawodowe związane będzie z tworzeniem stron internetowych wiedzieliśmy już dawno, dawno temu. Człowiek przeczuwa w pewnym momencie, w którą stronę to wszystkie się potoczy. Oczywiście nic nie dzieje się samo – szkoła, kursy, doświadczenie to jedna sprawa, ale gdzieś wcześniej był taki moment, zapalnik, dzięki któremu jesteśmy teraz tu, a nie indziej i robimy to co sprawia nam radość.

Fascynacja komputerem – od tego się zaczęło. Z gier telewizyjnych każdy z nas przerzucił się na komputer. Gdy doszedł do tego wszystkie internet – wtedy się rozkręciło na całego. Strony informacyjne, sklepy, portale społecznościowe. Każdą stronę charakteryzowało coś innego czy to kolorystyka, logo, grafika, animacje. Z roku na rok strony www przechodziły mini metamorfozy, poprawiała się jakość, struktura stron. Coraz więcej osób zaczęło ufać stronom, szczególnie sklepom. Pojawił się nowy trend – zakupy online. Początkowo ludzie podchodzili do tego z rezerwą, ostrożnością, ale z czasem zakupy bez wychodzenia z domu, wygodne i szybkie stały się naszą codziennością. Obserwując te zmiany każdy z nas pomyślał – informatyka, tak to będzie to!

W przeciągu kilku ostatnich lat doszło do wielu zmian. Nowe trendy technologiczne, informatyczne śledziliśmy już z uniwersyteckich auli. Era tabletów, smartfonów sprawiła, że należało zacząć tworzenie stron pod urządzenia mobilne. Wszystko po to, aby dostosować się do potrzeb i oczekiwań użytkowników, czyli nas samych. Zresztą nie da się ukryć, że obecnie wszystko kręci się wokół Internetu, w którym jest dosłownie wszystko. Trzeba w nim zaistnieć, nie tylko prywatnie, ale także biznesowo. Firmy ze sobą rywalizują w sieci, a wybić można się poprzez odpowiednią stronę z ciekawą strukturą, grafiką, treścią, ale także dzięki odpowiedniej reklamie. To się nie zmieni, a dzięki temu, że praca jest naszą pasją, będziemy zawsze ze wszystkimi zmianami i trendami na bieżąco, aby móc doradzać naszym klientów jak najlepiej.